Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Referent odboru územního a hospodářského rozvoje - agenda územního plánování na oddělení územního a strategického plánování

Referent odboru územního a hospodářského rozvoje - agenda územního plánování na oddělení územního a strategického plánování

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Referent odboru územního a hospodářského rozvoje - agenda územního plánování na oddělení územního a strategického plánování. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.11.2021. Další informace Vám poskytne Zdeňka Krausová.

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.11.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením, znalost stavebního zákona a správního řádu, včetně souvisejících právních předpisů výhodou, osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro oblast územního plánování, výhodou, praxe v oblasti státní správy (pořizování územního plánu a zpracování závazných stanovisek Orgánu územního plánování) výhodou, znalost práce s GIS výhodou, komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, pracovní flexibilita, schopnost samostatné tvůrčí práce a dalšího vzdělávání v oboru, koncepční myšlení, znalost práce s výpočetní technikou a orientace v místopisu města Jablonec nad Nisou a okolí.
Zpracování závazných stanovisek Orgánu územního plánování a dále pořizování územně plánovacích podkladů a územně plánovací dokumentace pro město Jablonec nad Nisou a obce ve správním obvodu obce s rozšířenou působností, a to dle požadavků zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů (stavební zákon).

Nabízíme:
o perspektivní zaměstnání;
o odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou.

Kontakt: e-mailem

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 22968340747
Poslední aktualizace: 10.9.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.9.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů