Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Referent odboru sociálních služeb a zdravotnictví - sociální pracovník - agenda sociálně právní ochrany dětí

Referent odboru sociálních služeb a zdravotnictví - sociální pracovník - agenda sociálně právní ochrany dětí

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí 2 volná pracovní místa v oboru zdravotnictví na pozici Referent odboru sociálních služeb a zdravotnictví - sociální pracovník - agenda sociálně právní ochrany dětí. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2025 s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 3.1.2022. Další informace Vám poskytne Zdeňka Krausová.

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 3.1.2022 – 31.12.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání, odpovídající požadavkům zákona č. 108/2006 Sb.; orientační znalost legislativy na úseku sociálně právní ochrany dětí; zkušenosti z obdobné pozice výhodou; absolvování zkoušek odborné způsobilosti výhodou; organizační, komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů; pracovní flexibilita, schopnost samostatné tvůrčí práce, koncepční myšlení, odolnost vůči stresu; schopnost pružně rozhodovat a přijímat za svá rozhodnutí odpovědnost; časová flexibilita (práce i mimo stanovenou pracovní dobu); uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); řidičský průkaz skupiny B.

Popis vykonávané práce: Pracovník zajišťuje plnění úkolů svěřených Radou města Jablonec nad Nisou odboru sociálních věcí a zdravotnictví dle pracovní náplně určené vedoucím odboru a tajemníkem magistrátu města. Zejména jde o úkoly na úseku sociálně-právní ochrany dětí dle příslušné legislativy (zejména zákon o sociálně-právní ochraně dětí, občanský zákoník, trestní zákon) na úseku práce s dětmi a jejich rodinami; dále pak kolizní opatrovnictví při zastupování nezletilých dětí, preventivní a poradenská činnost, spolupráce se soudy, orgány činnými v trestním řízení, ústavními zařízeními, školami, neziskovými organizacemi a dalšími institucemi, které se na výkonu SPOD podílejí.

Nabízíme:
o perspektivní zaměstnání;
o odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou;
o možnost získání obecního bytu.

Pracovní poměr na dobu určitou - cca 4 roky (zástup na mateřskou a rodičovskou dovolenou).

Kontakt: e-mailem

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 23252740770
Poslední aktualizace: 11.10.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 17.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů