Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Vedoucí oddělení životního prostředí a státní památkové péče na odboru stavebním a životního prostředí

Vedoucí oddělení životního prostředí a státní památkové péče na odboru stavebním a životního prostředí

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Vedoucí oddělení životního prostředí a státní památkové péče na odboru stavebním a životního prostředí. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 21 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.9.2022. Další informace Vám poskytne Zdeňka Krausová, , tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 21 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.9.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady:
- vysokoškolské vzdělání v oblasti práva, ochrany životního prostředí či památkové péče; znalost právních předpisů na úseku ochrany životního prostředí a památkové péče a předpisů souvisejících včetně znalosti postupů podle správního řádu; zkouška zvláštní odborné způsobilosti na požadovaném úseku výhodou; dobrá orientace v prostředí výkonu přenesené působnosti státní správy; výborné komunikační a vyjednávací schopnosti; schopnost řídit středně velký kolektiv; aktivní přístup k řešení problémů; flexibilita, loajalita, samostatnost a zodpovědnost; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); řidičský průkaz - minimálně skupina B.

Popis vykonávané práce:
Vedení středně velkého pracovního kolektivu, který má na starosti výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, ochrany zemědělského půdního fondu, ochranu ovzduší, ochrany vod, ochrany zvířat proti týrání, ochrany lesa, myslivost, nakládání s odpady a dále na úseku státní památkové péče - to vše v rozsahu svěřeném obcím, pověřeným obecním úřadům a obecním úřadům obcí s rozšířenou působností.

Zaměstnanecké výhody:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky; zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek zaměstnavatele na stravování, sick days apod.); příjemné pracovní prostředí; pružnou pracovní dobu; pět týdnů dovolené.

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 25797360782
Poslední aktualizace: 25.7.2022

Podobné pracovní nabídky

Statutární město Jablonec nad Nisou – Jablonec nad Nisou
3.8.2022 · 21 260 – 31 240 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů