Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Referent odboru referent stavebního a životního prostředí (agenda ochrany přírody a krajiny na oddělení životního prostředí a státní památkové péče)

Referent odboru referent stavebního a životního prostředí (agenda ochrany přírody a krajiny na oddělení životního prostředí a státní památkové péče)

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo na pozici Referent odboru referent stavebního a životního prostředí (agenda ochrany přírody a krajiny na oddělení životního prostředí a státní památkové péče). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne Zdeňka Krausová, , tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 21 260 – 31 240 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.10.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání se zaměřením na ochranu životního prostředí, nejlépe se specializací na ochranu přírody a krajiny; možno i středoškolské za podmínky min. 3 roky práce v oboru; zkouška odborné způsobilosti výhodou; orientace v právních předpisech z oblasti životního prostředí výhodou; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office); ochota k práci v terénu; organizační schopnosti; odpovědnost, samostatnost, flexibilita a kreativita; dobré komunikační schopnosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Popis vykonávané práce: Provádění odborných činností v ochraně životního prostředí - výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny v rozsahu svěřeném obcím, pověřeným obecním úřadům a obecním úřadům obcí s rozšířenou působností podle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny v platném znění a předpisů souvisejících, včetně projednávání přestupků a jiných správních deliktů, dle uvedeného zákona.

Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky; zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek zaměstnavatele na stravování, sick days apod.); pružnou pracovní dobu; pět týdnů dovolené; možnost získání obecního bytu..

Kontakt: e-mailem

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 25855840724
Poslední aktualizace: 3.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů