Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / referent odboru správního (odborný referent živnostenského úřadu - registrace a správní řízení)

referent odboru správního (odborný referent živnostenského úřadu - registrace a správní řízení)

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici referent odboru správního (odborný referent živnostenského úřadu - registrace a správní řízení). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.11.2023 s ohodnocením od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne Zdeňka Krausová, , tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 21 260 – 31 240 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.10.2022 – 30.11.2023
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání, minimálně bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání (DiS.); výborné komunikační schopnosti a schopnost jednat s lidmi, psychická odolnost; samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, flexibilita a kreativita, velmi dobrý písemný projev; uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, internet); orientace v právních předpisech týkajících se živnostenského podnikání a znalost správního řádu výhodou; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič vozidel s manuální převodovkou) výhodou.

Popis vykonávané práce: Zajišťování odborné agendy živnostenského úřadu na území obce s rozšířenou působností Jablonec nad Nisou, a to především na úseku registrace a vedení správních řízení vyplývajících ze živnostenského zákona a ostatních právních předpisů.
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na stravování; pět dní sociálně zdravotního volny; příspěvek na penzijní pojištění); pružnou pracovní dobu; pět týdnů dovolené; možnost získání obecního bytu..


Kontakt: e-mailem

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 25856200788
Poslední aktualizace: 3.8.2022

Podobné pracovní nabídky

Statutární město Jablonec nad Nisou – Jablonec nad Nisou
25.7.2022 · 21 980 – 33 790 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů