Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Vedoucí odboru územního a strategického plánování

Vedoucí odboru územního a strategického plánování

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí odboru územního a strategického plánování. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 24 770 do 36 470 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.1.2023. Další informace Vám poskytne Zdeňka Krausová, , tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 24 770 – 36 470 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.1.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady:
Adekvátní vzdělání, nejlépe v oblasti územního plánování, architektury, veřejné správy výstavby atd.); dlouholeté (min. 5 let) zkušenosti z oboru a úspěšně složená zkouška zvláštní odborné způsobilosti; velmi dobrá orientace v prostředí (především v legislativě) výkonu územně plánovacích činností v úřadě obce s rozšířenou působností; orientace či zkušenosti v oblastech souvisejících s územně plánovací činností výhodou (např. agendy stavebního úřadu, dotčených orgánů státní správy atd.); zkušenosti s týmovou spoluprací; schopnost řídit menší kolektiv; velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti vč. schopnosti veřejného vystupování (orgány obcí, veřejná projednávání atd.).

Popis vykonávané práce:
Vedoucí odboru územního a strategického plánování je v pozici vedoucího úředníka dle zákona č. 312/2002 Sb., který je zodpovědný za řízení menšího odboru s významnými kompetencemi. V jeho funkční příslušnosti je výkon správních činností, zejména na těchto úsecích: územní plánování vč. pořizování územně plánovací dokumentace v rámci úřadu obce s rozšířenou působností Jablonec nad Nisou; strategické plánování a tvorba a aktualizace koncepčních rozvojových dokumentů města (strategický plán města, akční plán atd.). Od vedoucího odboru se očekává nejen koordinace činností jednotlivých pracovníků odboru, ale také schopnost aktivního výkonu na úseku pořizování územně plánovací dokumentace.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky (na dotaz) a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (zejména příspěvek na stravování; pět dní sociálně zdravotního volna; příspěvek na penzijní pojištění); pružnou pracovní dobu; pět týdnů dovolené; možnost získání obecního bytu.

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 26402120765
Poslední aktualizace: 9.11.2022

Podobné pracovní nabídky

Domov seniorů U Přehrady, z. s. – Jablonec nad Nisou
9.11.2022 · 36 500 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.11.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů