Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Vedoucí oddělení strategického plánování na odboru územního a strategického plánování

Vedoucí oddělení strategického plánování na odboru územního a strategického plánování

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí oddělení strategického plánování na odboru územního a strategického plánování. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 27 250 do 40 120 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.9.2024. Další informace vám poskytne Zdeňka Krausová, tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady:
VŠ vzdělání adekvátní vykonávané pozici; zkušenost s projektovým řízením, strategickým plánováním, plánováním participace a facilitací vhodná; schopnost řízení malého kolektivu; dobrá orientace v prostředí výkonu samosprávy výhodou; schopnost efektivně komunikovat s různými zainteresovanými stranami, včetně veřejnosti, zastupitelů, úředníků, nevládních organizací a dalších stakeholderů; flexibilita, loajalita, samostatnost a zodpovědnost; aktivní znalost anglického jazyka; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); znalost práce s GIS a databázemi výhodou.

Popis vykonávané práce:
Vedení menšího pracovního kolektivu, který má na starosti tvorbu, koordinaci a aktualizaci strategických dokumentů SMJN. Vede tvorbu strategického a akčního plánu jako podkladu pro plánování činnosti pro rozpočet a rozpočtový výhled a využití kapacity zaměstnanců magistrátu. Vede tvorbu ostatních strategických a koncepčních dokumentů. Facilituje plánovací setkání. Spolupracuje na plánování participace při přípravě projektů. Procesně zajišťuje participativní rozpočet. Zavádí principy cílů udržitelného rozvoje do řízení, plánování a realizace projektů a procesů v rámci MMJN.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, šest dní sociálně zdravotního volna); pružnou pracovní dobu; možnost částečného úvazku; 200 hodin dovolené; možnost získání obecního bytu.

Kontakt: na výběrovém řízení. Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 27 250 – 40 120 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.9.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 29477900749
Poslední aktualizace: 31. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 15. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů