Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Referent odboru územního a strategického plánování (koordinátor/ka participace)

Referent odboru územního a strategického plánování (koordinátor/ka participace)

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo na pozici Referent odboru územního a strategického plánování (koordinátor/ka participace). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 25 280 do 37 170 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.7.2024. Další informace vám poskytne Zdeňka Krausová, tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady:
VŠ vzdělání s přesahem do náplně činností této pozice; znalost anglického jazyka; schopnost analytického myšlení a strukturování informací; schopnost efektivně komunikovat s různými zainteresovanými stranami, včetně veřejnosti, zastupitelů, úředníků, nevládních organizací a dalších stakeholderů; organizační schopnosti, schopnost samostatné tvůrčí práce a koncepčního myšlení, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, flexibilita; empatie a schopnost pracovat s lidmi z různých sociálních, kulturních a ekonomických prostředí; zkušenost s využitím participativních metod a technik výhodou; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); znalost databází a GIS výhodou; schopnost práce s grafickými programy a znalosti tvorby vizuálního obsahu výhodou; orientace v prostředí výkonu státní právy nebo samosprávy územního samosprávného celku výhodou.

Popis vykonávané práce:
koordinace projektu a kampaně k participativnímu rozpočtu; koordinace projektu adopce zeleně; koordinace zapojování veřejnosti do plánování a rozhodování v rámci MMJN; spolupráce s dalšími odbory MMJN při plánování a realizaci projektů s vazbou na zapojování občanů; rozvoj spolupráce s místními stakeholdery v oblasti udržitelného rozvoje; spolupráce na přípravě a realizaci dotačních (i mezinárodních) projektů souvisejících s výše uvedenou agendou (možnost sbírání zahraničních zkušeností v rámci výjezdů a mezinárodních projektů); spolupráce na mediálních výstupech související s agendou.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, šest dní sociálně zdravotního volna); pružnou pracovní dobu; možnost částečného úvazku; 200 hodin dovolené; možnost získání obecního bytu.

Kontakt: na výběrovém řízení. Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 25 280 – 37 170 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.7.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 29479820767
Poslední aktualizace: 31. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů