Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Referent odboru správního (odborný referent oddělení přestupků)

Referent odboru správního (odborný referent oddělení přestupků)

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Referent odboru správního (odborný referent oddělení přestupků). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 23 390 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.9.2024. Další informace vám poskytne Zdeňka Krausová, tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady:
vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu, nejlépe právního či technického zaměření; znalost správního řádu, profesní zkušenosti související s danou problematikou či dosavadní praxe výhodou; komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost jednat s lidmi; flexibilita, samostatnost, odpovědnost; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet).

Popis vykonávané práce:
Projednávání přestupků (zákon č. 250/2016 Sb., zákon č. 500/2004 Sb.) zejména přestupků proti veřejnému pořádku, proti majetku, proti občanskému soužití (zákon č. 251/2016 Sb.), dále pak přestupků na úseku zbraní a střeliva (zákona č. 119/2002 Sb.), přestupků souvisejících se školským zákonem (zákon č. 561/2004 Sb.) apod.
Provádění činností a úkonů souvisejících s přijímáním podnětů a oznámení o přestupku, rozhodování o nich, ukládání trestů (např. uložení pokuty příkazem na místě, rozhodování příkazem a rozhodování v řádném správním řízení), vedení ústního jednání. Správa finanční hotovosti na základě dohody o hmotné odpovědnosti.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na stravování; šest dní sociálně zdravotního volny; příspěvek na penzijní pojištění); pružnou pracovní dobu; 200 hodin dovolené; možnost získání obecního bytu.

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 23 390 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.9.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 29677320721
Poslední aktualizace: 9. 7. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů