Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jablonec nad Nisou / Referent odboru územního a strategického plánování (agenda územního plánování na oddělení územního plánování)

Referent odboru územního a strategického plánování (agenda územního plánování na oddělení územního plánování)

Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Referent odboru územního a strategického plánování (agenda územního plánování na oddělení územního plánování). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 25 280 do 37 170 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Statutární město Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Nástup možný od 1.9.2024. Další informace vám poskytne Zdeňka Krausová, tel.: 483 357 172, e-mail: krausova@mestojablonec.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Kvalifikační předpoklady:
vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením, znalost stavebního zákona a správního řádu, včetně souvisejících právních předpisů výhodou, osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti pro oblast územního plánování výhodou, praxe v oblasti státní správy (pořizování územních plánů, regulačních plánů, územně plánovacích podkladů) výhodou, znalost práce s GIS výhodou, komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, pracovní flexibilita, schopnost samostatné tvůrčí práce a dalšího vzdělávání v oboru, koncepční myšlení; znalost práce s výpočetní technikou a orientace v místopisu města Jablonec nad Nisou a okolí.

Popis vykonávané práce:
Pořizování územně plánovací dokumentace a územně plánovacích podkladů pro město Jablonec nad Nisou a obce ve správním obvodu obce s rozšířenou působností, a to dle požadavků zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, šest dní sociálně zdravotního volna); pružnou pracovní dobu; možnost částečného úvazku; 200 hodin dovolené; možnost získání obecního bytu.

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Platové ohodnocení: 25 280 – 37 170 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.9.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Krausová
Telefon: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Referenční číslo ÚP: 29677340703
Poslední aktualizace: 9. 7. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů